APLIKACE TN.CZ
Videoreportáž

Nebezpečný pacient z Bohnic utekl už dvakrát. Soud ho poslal vazby

Státní zástupkyně si vyžádala přezkum stavu znalcem a žádala vazbu pro nebezpečného pacienta Psychiatrické nemocnice Bohnice. Soud už ho tam před pár minutami poslal. Kvůli jeho opakovaným útěkům skončil primář oddělení, na kterém byl hospitalizován. Ministerstvo zdravotnictví také prověří bezpečnostní opatření v tomto zařízení.

jas, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz