Tragickou událost vyšetřují od nedělního podvečera policisté na Karvinsku. V autě nalezli dva mrtvé, pravděpodobně jde o vraždu a sebevraždu.
Neštěstí se odehrálo v Orlové. V zaparkovaném autě byly objeveni dva mrtví lidé. „Pravděpodobně se jedná o vraždu a sebevraždu,“ uvedla na síti X policie.
„Zbraň jsme na místě činu zajistili. Veřejnosti nehrozí žádné nebezpečí,“ dodali policisté.
Případ si převzali kriminalisté. Více podrobností strážci zákona zatím nezveřejnili.
Střelba na Jablonecku: Dva lidé jsou mrtví a jeden těžce zraněný (10/2025):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz