APLIKACE TN.CZ
Zajímavosti

Jsem plná emocí, říká Bagárová. Přiznala, že za sebou má velmi těžké období

Monika Bagárová
Monika Bagárová | Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Bagárová se fanouškům ozvala s emotivním prohlášením. Přiznala v něm, že za sebou má těžké období plné nejistoty. Potřebovala prý čas na to, aby se opět našla.

​Monika Bagárová se pochlubila fanouškům velkým úspěchem. „Je to týden co jsme dotočili videoklip k songu Mám málo,“ svěřila se na instagramu, kde zveřejnila snímek z natáčení. 

Celé to pro ni bylo prý velmi silné a způsobilo to v ní určitý zlom. „Stále jsem plná emocí. Mám pocit, že se ve mně znovu probudila touha dělat hudbu – tak jako dřív, být sama sebou, dát do toho kus sebe, být kreativní a těšit se,“ popsala Bagárová.

Související obsah

Naznačila, že v poslední době procházela velkou krizí. „Trvalo to. Neměla jsem lehké období, potřebovala jsem čas, znovu najít chuť a věřit sama sobě,“ vysvětlila. 

Doplnila ale, že díky lidem kolem sebe to zvládla. „Mám skvělý tým lidí a udělala jsem další nové kroky. Song Mám málo je vyprodukovaný v Americe. Miluji R&B,“ poděkovala všem. 

Související obsah

Rozhodla se říct velké díky i svým fanouškům. „Děkuji, že tu jste se mnou, že s vámi mohu sdílet hudbu, svůj život, radost z toho, že jsem máma, radosti s Ruminkou a vlastně úplně všechno – bez obav a bez odsouzení. Jste moji,“ uzavřela.

Bagárová zazpívala o nevěře. Ze zpovědi zpěvačky běhá mráz po zádech (1/2025):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz