Případ řidičky, která bourala dvakrát během pouhých dvou hodin, vyšetřuje policie na Českolipsku. Poprvé měla nehodu, když na kruhovém objezdu začala couvat, podruhé zničila autobusovou zastávku. Podle policie byla střízlivá.
Žena vjela v České Lípě na kruhový objezd. Ale protože minula výjezd, kterým chtěla odbočit, z těžko pochopitelných důvodů zastavila. Zařadila zpátečku a rozhodla se, že k němu nacouvá. Přitom nabourala do auta, které za ní po kruhovém objezdu jelo.
„Dopravní policisté, kteří přijeli tuto nehodu vyšetřovat, škodu na autech vyčíslili na několik desítek tisíc korun,“ uvedla mluvčí policie Ivana Baláková. Policisté ale ještě netušili, že se s řidičkou zanedlouho setkají znovu.
O dvě hodiny později byla přivolána hlídka k další nehodě, tentokrát v obci Bezděz. Sedmatřicetileté ženě se opět vymklo řízení z rukou a narazila do autobusové zastávky, kterou zcela zdemolovala. Tentokrát byla škoda ještě vyšší, policisté ji odhadli na 125 tisíc korun.
„Ani v jednom případě nebyla řidička pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek,“ dodala Baláková. Po dvou nehodách už policisté jen tiše doufají, že potřetí už k nešikovné řidičce nebudou muset vyjíždět.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz