Eva Burešová promluvila o mixu neuvěřitelných emocí, které za poslední dobou prožila. Když viděla noční telefonát od svého partnera Přemka Forejta, lekla se, že se mu něco stalo. Záhy ale zjistila, že se mu povedl obrovský úspěch.
Zpěvačka Eva Burešová se svěřila, že měla obrovský strach o Přemka Forejta. „Upřímně, když mi ve čtvrtek v noci zvonil telefon a na něm bylo jméno Přemka, hrklo ve mě. Co se stalo? Naboural? Nestihne dorazit domů?“ svěřila se Burešová na instagramu.
Bála se, že jí Forejt volá nějakou špatnou zprávu. Měl pro ni však jednu z nejlepších zpráv v životě. „No…, tak já jsem dostal michelinskou hvězdu…” svěřil své partnerce.
Získal ji pro svou luxusní restauraci v Olomouci. Burešovou tím naprosto ohromil. „Můžu vám říct, že jsem dlouho nezažila takovou radost a takový pocit!“ přiznala, co v tu chvíli prožívala.
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Na Forejta prý byla moc hrdá. „Jsem pyšná a extrémně hrdá na tohoto muže,“ svěřila se Burešová. „Gratuluji tobě a celému týmu restaurace. Jste hvězdy a teď už dokonce i michelinské,“ uzavřela.
Evu Burešovou dojali malí synové: Kluci jdou v jejích i Přemkových šlépějích (3/2025):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz