Bára Demeterová loni zazářila v pořadu Extrémní proměny, když během roku zhubla neuvěřitelných 56 kilogramů. Nyní ale v slzách přiznala, že část kilogramů už má zpátky. Fanoušky prosí, aby ji za to neodsuzovali.
Barbora do pořadu Extrémní proměny vstupovala s partnerem Ivanem a podařilo se jí dostat ze 126 kilogramů na 70. Jejich vztah ale tuto velkou změnu nevydržel.
Nyní Bára přiznala, že se jí nepodařilo udržet ani váhu. „Usmívám se, ale uvnitř se cítím zlomená,“ napsala zdrcená žena na svém instagramu. Její váha se prý dostala opět přes 80 kilogramů.
„Přibrala jsem! Kvůli stresu, špatnému spánku, nepravidelné stravě... Necvičila jsem a zároveň jsem málo jedla. Moje tělo zareagovalo, no a já ted’ každý den bojuji s tím, co vidím v zrcadle,“ otevřeně se rozpovídala Bára. K fanouškům chce prý být upřímná a samotnou ji to hodně bolí.
Věří ale, že už je na správné cestě. „Ted’ bojuji sama se sebou. Vyřadila jsem cigarety a zařadila opět pravidelnou stravu! A já věřím, že to opět zvládnu, obezita je nemoc, ať si každý říká, co chce! Vyléčit se z ní dá sakra zabrat. Neodsuzujte mě, prosím. Každý pád je součástí cesty a já se nevzdám,“ dodala statečně.
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Pod příspěvkem se okamžitě objevila vlna povzbuzujících komentářů. Účastnici Extrémních proměn to velice potěšilo. „Chci vám všem z celého srdce poděkovat. Vaše zprávy, slova podpory a pochopení mě dojímají víc, než dokážu popsat. V těžkých chvílích mi připomínáte, že v tom nejsem sama a že i slabost je součástí síly. Děkuju za respekt, empatii a lidskost. Opravdu si toho vážím,“ vzkázala fanouškům.
Epizodu s Bárou a Ivanem si můžete pustit na Oneplay, kde najdete i další díly tohoto oblíbeného pořadu.
Jak se udržitelně starat o svou kondici poradil v pořadu Naše Česko generální manažer fitness centra Petr Vávra (1/2026):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz