Téměř milionem tun stavebního odpadu chce firma na Plzeňsku zasypat část kamenolomu. Společnost tvrdí, že se stěna lomu drolí a může ohrozit silnici a nedalekou kapli. Místní se proti tomu ale bouří. Bojí se hlavně znečištění pitné vody. Petici proti zasypání podepsalo už přes tisíc lidí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz