APLIKACE TN.CZ
Domácí

Štáb TV Nova kontroloval nádraží v Chrudimi. Narazila na několik problémů

Štáb televize Nova znovu vyrazil zkontrolovat čistotu a služby na nádraží. Tentokrát se vydal do Chrudimi. A zjistil, že tam údržbu zanedbávají. Lidé si stěžují i na to, že se tam často vyskytují drogově závislí.

jas, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz