APLIKACE TN.CZ
Videoreportáž

Kvůli špatnému chodníku neotevřou bránu. Obec ho snížit odmítá

Kvůli zvýšené dlažbě na obecním chodníku nemohu lidé v Trnávce na Pardubicku otevřít vjezdovou bránu. Na nápravu čekají už pátý rok. Vrata otevřou jen na půl metru a dál ne. Obecní dlažba je zkrátka výš. Manželé tam jsou 47 let, s chodníkem za půl století prý problém nebyl. Nicméně zastupitelé tvrdí, že chodník nesníží, protože by u stavební firmy přišly o záruku. O tom, že se chodník nebude opravovat, rozhodli většinou hlasů. A minimálně do května příštího roku se nic nezmění – to vyprší záruka u stavební firmy. Obec nicméně připustila, že pak může celou situaci znovu posoudit.

eva, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz