Bývalá první dáma Dagmar Havlová se na sociálních sítích podělila o magický snímek, kde nasává energii ze sluníčka. Fanouškům si postěžovala, že jim sice nemá ze svého života co povědět, ale ráda je alespoň tímto způsobem pozdraví.
Dagmar Havlová se ozvala fanouškům a s upřímností přiznala, že se teď v jejím životě neděje nic, o co by se chtěla podělit. „Moji milí, nic zajímavého v mém životě, o čem bych vám chtěla napsat, se neděje,“ postěžovala si na instagramu herečka.
Tam se ale podělila aspoň o svou fotografii, kde si vychutnává hezké počasí a slunce. „Tak aspoň touto formou všechny zdravím,“ řekla si, že všem popřeje hezký den.
„Ať jste v pohodě a s nadějí v srdci se těšíte. Jedno na co. Důležité je kolébat si v sobě ten těšící se pocit. Hezký den,“ přiznala Havlová, co je teď nejdůležitější.
Snímek její fanoušky ihned zaujal. „Dobrý den, jste pořád tak krásná žena,“ napsala herečce jedna ze sledujících. „Dobrý den, přeji krásný sluneční den. Moc vám to sluší,“ přidala se další.
Pavel Zedníček o děsivém zranění Dagmar Havlové: Zachránil jsem ji (12/2023):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz