Památkově chráněnou budovu hlavního nádraží ve skotském Glasgow zachvátil masivní požár, který nenávratně zničil část viktoriánské stavby z roku 1851. Plameny se na budovu rozšířily z prodejny elektronických cigaret. Kvůli požáru byla na železniční stanici zrušena veškerá doprava.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz