60. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech začíná v pátek a do města už míří první filmoví fanoušci i zahraniční hvězdy. Někteří diváci tu dokonce přespávali.
Po červeném koberci v Karlových Varech prošli večer české i zahraniční filmové hvězdy a pozvaní hosté a stovky fanoušků je vítaly potleskem.
Velkou pozornost poutal především dvojnásobný držitel Oscara Dustin Hoffman. Nechyběli ale ani známí čeští herci, režiséři a další osobnosti nejen filmového světa.
Celebrity z červeného koberce zamířily na tradiční zahajovací ceremoniál a úvodní filmovou projekci. Před hotelem Thermal pak návštěvníky čeká koncert a později večer vůbec největší dronová show v historii Česka, která letos nahradí tradiční zahajovací ohňostroj. Karlovy Vary ale žijí filmovým festivalem už od rána.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz