APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Víkend na silnicích byl letos zatím nejtragičtější, zemřelo 14 lidí

Právě skončený víkend byl na českých a moravských silnicích podle policejních statistik nejtragičtější od začátku roku. "Od pátku do neděle zemřelo při nehodách 14 lidí a spousta z nich kvůli mimořádné neohleduplnosti a bezohlednosti řidičů. Nejohroženější skupinou jsou tradičně motorkáři, těch zemřelo pět," napsali policisté na twitteru.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz