Ústřední vojenská nemocnice v Praze tvrdí, že reaguje na četné žádosti Čechů. "Od zítřka, tj od středy 4. srpna 2021, spouštíme možnost očkování bez předchozí registrace, a to jak v ÚVN, tak také v Národním očkovacím centru v O2 universu. Zájemce o vakcinaci proti covid-19 v O2 universu i v ÚVN tak naočkujeme vakcínou od Pfizer i bez předchozí registrace," oznámila prostřednictvím sociálních sítí.