Zpravodajství

O Slavících je rozhodnuto!

O Slavících je rozhodnuto!
Zdroj: Korzo

Snažíte se právě poslat SMSskou hlas svému oblíbenému zpěvákovi, zpěvačce nebo kapele do ankety Český slavík? To vás asi nepotěšíme - hlasování totiž bylo ukončeno. Nedočkavcům zatím nabízíme seznam účinkujících.

Hlasování pro nové České slavíky už skončilo a výsledky teď zpracovávají počítače v pořádající Musice Bohemice. Na vyhlášení si musíme počkat do 9. prosince, kdy ve 20.00 hodin Miloš Pokorný a Roman Ondráček, neboli skupina Těžkej Pokondr, odstartují v přímém přenosu naší televize slavnostní ceremoniál.

Kdo si zazpívá v opeře?
A koho kromě satiriků z Těžkého Pokondra za týden uvidíte? Organizátoři slibují skupinu Chinaski, Divokej Bill a s nejčerstvějším albem se ve Státní opeře odprezentují Support Lesbiens. Z tváří SuperStar zazpívá její první vítězka Aneta Langerová.

Přímý přenos zkrášlí dvě Heleny - dáma naší pop music Helena Vondráčková a divožka Helena Zeťová. Zazpívá i Petr Kolář a mladičká zpěvačka Ewa Farná.

Zahraniční hvězdy přijedou od sousedů
Tradičně se ve Státní opeře objevují atraktivní zahraniční star. Ty to k nám letos nemají daleko. Ze Slovenska dorazí Peter Nagy se Zuzanou Smatanovou, z Polska zase Tola Szlagowska alias Blog27. 

Na závěr výčtu účinkujícíh nelze zapomenout na krále všech Slavíků Karla Gotta, na jehož prvenství každoročně útočí zástupy zpěváků. Opravdu, ale opravdu to, Karle, letos nebudete čekat?

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz