Zpravodajství

Existují indicie na vítěze SuperStar

Tipy na vítěze soutěže Česko hledá SuperStar se někdy ve vteřině rozplynou jako třeba u favorizované Báry Zemanové. Soutěž je opravdu nevyzpytatelná. Přesto existuje ukazatel, který naznačuje, kdo vyhraje.


Ve finále SuperStar je už pouze Leona Černá, Zbyněk Drda a David Spilka. O vítězi se dá stále jen spekulovat. Přesto existuje číselný ukazatel, který odhaluje finálový duel.

Spilka nebo Drda?
SuperStar volí fanoušci, proto je nutné použít coby ukazatele hlas lidu. Nejspolehlivější je tak žebříček Českého slavíka. Aktuální pořadí této ankety Davidu Spilkovi přisuzuje 77. místo a jeho rivalu Zbyňku Drdovi 81. pozici. Leona Černá se do žebříčku zpěvaček nedostala vůbec. Překvapivě nejvyšší příčku z letošních finalistů si vysloužila ze soutěže vyřazená Bára Zemanová. Fanoušci ji svými hlasy vyslali na 54. místo.

Bodovali SuperStarovští senioři
V žebříčku Českého slavíka lze najít velkou řadu jmen účastníků a finalistů soutěže Česko hledá SuperStar. Vyberme alespoň pár tváří. Nejlepší byla Aneta Langerová, která si odnesla i Absolutního slavíka za 65 141 hlasů. Na sedmáctém místě se ocitla Gába Al Dhábba. Na 24. pozici se vyšplhala Šárka Vaňková, o jeden stupeň níže zaparkovala Martina Balogová. V žebříčku byste nalezli i sestry Zaňkovy.

Mezi pány si výborné páté místo vybojoval Petr Bende a až o tři příčky níže byste našli Vlastu Horvátha. Na šestnáctce se zastavil Sámer Issa a devětatřicátý je Tomáš Savka. Na dalších pozicích stojí například Michal Hudček, Michael Foret, Petr Poláček, Julián Záhorovský nebo Standa Dolínek.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz