Zpravodajství

Hvězdy Novy „v zimním“

Zatímco venku jsme si sněhu ještě příliš neužili, na Nově už nasněžilo! Hromady umělého sněhu však nebyly určeny k oblíbeným zimním radovánkám, ale k přípravě nových zimních upoutávek, které vznikly pod režijní taktovkou Tomáše Medka. Byli jsme se podívat na jejich natáčení a věřte, že některé populární tváře televize Nova si sněhu užily opravdu do sytosti!


Zima a já
Karel Voříšek, moderátor Televizních novin
„Přiznám se, že zimu moc rád nemám. Docela mě mrzí, že praotec Čech nedošel o kousek dál, kde je tepleji (smích). Líbí se mi ale jedna zimní představa - stylová horská chata, velký zapálený vonící krb, před krbem pohodlná kožešina, na které lenoším. V jedné ruce držím skleničku koňaku, v druhé pravý kubánský doutník a velkým oknem hledím na zasněžené pláně."

Markéta Fialová, moderátorka Televizních novin
„Jsem šťastná, že žijeme v takovém podnebném pásu, kde si můžeme užívat horké léto a chladnou zimu se sněhem. Zimu miluji. Letos jsem se na ni těšila obzvlášť, protože moje děti jsou už ve věku, kdy je mohu postavit na lyže, a já sama lyžuji moc ráda - v zimě na sněhu a v létě na vodě (smích). A dokonce musím říct, že po dvou letech bydlení na vesnici a bílém sněhu se už docela těším na tu naši pražskou zimu (smích)."

Pavel Dumbrovský, moderátor Televizních novin
„Na zimu odlétám do teplých krajin, protože tropické počasí a sluníčko si užívám víc. Teď ale nemohu kvůli moderování Televizních novin odjet na delší čas, proto se budu muset proti pražské zimě v blátě obrnit. Pocházím z vesnice a tam to bylo jiné kafe. Tam jsme měli zimu přímo „ladovskou".

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz