Zpravodajství

Petr Bende přeje vítězství Davidu Spilkovi

Petr Bende přeje vítězství Davidu Spilkovi
Zdroj: Sony BMG

Rocker Petr Bende (29) v letošním Českém slavíku o dvě příčky předstihl svého přemožitele ze soutěže Česko hledá SuperStar, Vlastu Horvátha. Letošní vítězství by přál Davidu Spilkovi

Petr byl doslova ohromen, že mu svůj hlas poslalo na 13 tisíc lidí. „Překvapilo mě to, ale jsem zároveň nesmírně rád, že se lidem moje muzika líbí," řekl šťastně. Stříbrný Petr Bende z minulého kola soutěže Česko hledá SuperStar na svou účast v soutěži vzpomíná moc rád a nijak se za ni, na rozdíl od některých kolegů, nestydí.

„Právě naopak. Jsem pyšný, že jsem se dostal až do úplného finále," říká přesvědčivě. "SuperStar mi dala možnost hrát a zpívat lidem na koncertech, a to je pro mě hlavní," pochvaloval si..

I proto, že je zvědavý, jakou třetí řada soutěže přinese konkurenci, sleduje s napětím boj o nejvyšší titul. „Poslední trojice se mi velice líbila a speciálně David Spilka má podle mě velké předpoklady stát se výborným profesionálním zpěvákem," řekl.

Petr také přiznal, že ho překvapilo brzké vyřazení Báry Zemanové, Soni Pavelkové a Terezy Najdekrové. Všechny tři podle jeho názoru doplatily na to, že se dostaly do role favoritek, a za jiné situace by měly velkou šanci na úspěch.

Koncertuje a má novou dívku
Sám se svou kapelou v současné době objíždí česká města a k jeho nemalé radosti přispívá také to, že má koncerty vždy vyprodané. Petr už se také úplně vzpamatoval z rozchodu a nepříliš vyrovnaného vztahu s Gábou Al Dhábbou. Má novou přítelkyni, o které tvrdí, že je úplně super a vůbec jí nevadí, že řadu večerů musí trávit bez něj.

„Ženit se ale zatím rozhodně nebudu," prohlásil Petr rezolutně. Už proto, že novoroční předsevzetí Petra Bendeho zní zcela jednoznačně: „Budu ještě víc pracovat, koncertovat a skládat vlastní písničky."

 

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz