Zpravodajství

Petr Bende přeje vítězství Davidu Spilkovi

Petr Bende přeje vítězství Davidu Spilkovi
Zdroj: Sony BMG

Rocker Petr Bende (29) v letošním Českém slavíku o dvě příčky předstihl svého přemožitele ze soutěže Česko hledá SuperStar, Vlastu Horvátha. Letošní vítězství by přál Davidu Spilkovi

Petr byl doslova ohromen, že mu svůj hlas poslalo na 13 tisíc lidí. „Překvapilo mě to, ale jsem zároveň nesmírně rád, že se lidem moje muzika líbí," řekl šťastně. Stříbrný Petr Bende z minulého kola soutěže Česko hledá SuperStar na svou účast v soutěži vzpomíná moc rád a nijak se za ni, na rozdíl od některých kolegů, nestydí.

„Právě naopak. Jsem pyšný, že jsem se dostal až do úplného finále," říká přesvědčivě. "SuperStar mi dala možnost hrát a zpívat lidem na koncertech, a to je pro mě hlavní," pochvaloval si..

I proto, že je zvědavý, jakou třetí řada soutěže přinese konkurenci, sleduje s napětím boj o nejvyšší titul. „Poslední trojice se mi velice líbila a speciálně David Spilka má podle mě velké předpoklady stát se výborným profesionálním zpěvákem," řekl.

Petr také přiznal, že ho překvapilo brzké vyřazení Báry Zemanové, Soni Pavelkové a Terezy Najdekrové. Všechny tři podle jeho názoru doplatily na to, že se dostaly do role favoritek, a za jiné situace by měly velkou šanci na úspěch.

Koncertuje a má novou dívku
Sám se svou kapelou v současné době objíždí česká města a k jeho nemalé radosti přispívá také to, že má koncerty vždy vyprodané. Petr už se také úplně vzpamatoval z rozchodu a nepříliš vyrovnaného vztahu s Gábou Al Dhábbou. Má novou přítelkyni, o které tvrdí, že je úplně super a vůbec jí nevadí, že řadu večerů musí trávit bez něj.

„Ženit se ale zatím rozhodně nebudu," prohlásil Petr rezolutně. Už proto, že novoroční předsevzetí Petra Bendeho zní zcela jednoznačně: „Budu ještě víc pracovat, koncertovat a skládat vlastní písničky."

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz