Zpravodajství

Beyoncé náhle zestárla o sedm let

Beyoncé náhle zestárla o sedm let
Zdroj: Sony BMG

Manýry operetních subret ze starých anekdot, které až do pozdního věku každoročně slavily teprve jednadvacáté narozeniny, převzala americká hvězda pop-music Beyoncé Knowles. Ve všech oficiálních dokumentech uvádí, že se narodila v texaském Houstonu 4. září 1981 a je jí dvacet pět let.

Nadarmo se však neříká, že lež má krátké nohy. Patrně jeden z jejích odmrštěných ctitelů totiž nyní anonymně přihrál médiím kopii jejího rodného listu. V dokumentu vydaném texaským zdravotním úřadem a nesoucím jeho razítko se nekompromisně konstatuje, že se Beyoncé Giselle Knowles narodila afroamerickým manželům Matthewovi Knowlesovi a Tině Beyince ve skutečnosti už 4. září 1974. Tedy o sedm let dříve, než sama celou dobu tvrdí.

Proč se rozhodla uvádět falešné datum příchodu na svět, zpěvačka zatím neprozradila. Odhalením se však vysvětlilo, proč tolik tlačí na svého šestatřicetiletého přítele rappera Jay-Z, s nímž udržuje vztah už od roku 2002, aby se s ní konečně oženil. Být svobodná v pětadvaceti je dnes normální, ale jako dvaatřicetiletá má Beyoncé tak trochu pocit, že jí ujíždí vlak.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz