Zpravodajství

Vlasta Horváth tipoval za vítěze Spilku

Minulý vítěz soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth ostře sledoval zápolení svých nástupců. Má ovšem pocit, že soutěž začala upadat: "Je to už třetí ročník a je to znát. Pro mě jsou tihle zpěváci celkově nevyzrálí a hodně dětinští, nevyzpívaní. Je na nich vidět, že nemají zkušenosti. Víceméně všem zlomilo vaz muzikálové zpívání, tam se teprve ukázalo, kdo umí a kdo neumí," řekl. V průběhu soutěže měl Vlasta několik tipů na vítěze. Diváci ale rozhodli jinak.


V průběhu soutěže měl Vlasta několik tipů na vítěze. Před velkým finále už ale mohl vybírat jen ze dvou. "Říkal jsem si, že by to nakonec mohl vyhrát David Spilka, ale hlasování diváků je nevyzpytatelné," říká Vlasta Horváth. "Hraje v něm roli spousta věcí a zdaleka nerozhoduje pouze kvalita zpěvu, důležitý je okamžitý dojem."

Diváci podle tohoto dojmu včera rozhodli a těsnou většinou zvolili za svou SuperStar devatenáctiletého blonďatého "rytíře" Zbyňka Drdu. Zatímco pro něj hlasovalo 57 %, Vlasta Horváth za svůj výkon ve finále druhého kola získal drtivých 73 % z celkového počtu 1 162 444 zaslaných hlasů. Vítězství odstartovalo jeho profesionální kariéru, která se celkem slibně rozjela.

Vlasta se za své vítězství rozhodně nestydí, pokud by se měl rozhodovat znovu, šel by do soutěže stejně nadšeně jako loni.
"Získal jsem tím možnost dělat muziku, a to je nejvíc, co mi SuperStar mohla dát," konstatoval. "Nelze ale žít z jednoho vítězství, je nutné pokročit dál a důkazem jsou toho moje dvě vydaná alba. Chci, aby si mě lidi spojovali s mou muzikou a mými písničkami, a neříkali jen, to je ten ze SuperStar. Je to velká práce a ta finalisty posledního kola teprve čeká," dodal Horváth.
Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz