Zpravodajství

Žena zraněná při včerejším požáru v Brně je už mimo ohrožení života

Mimo ohrožení života je po dramatické noci žena, která utrpěla při včerejším požáru činžovního domu v Brně těžká zranění. Její stav je ale podle lékařů stále velmi vážný. Většinu ostatních zraněných už z nemocnice propustili.


Včerejší ráno se stane pro třicíctku lidí z tohoto domu na dlouho černou vzpomínkou. Z vyhřátých postelí se během chvíle ocitli na na ulici. Čtrnáct lidí se nadýchalo kouře a muselo do nemocnice.

Sedmatřicetiletému muži pravděpodobně bezdomovci, kterého našli hasiči na chodbě, už nebylo pomoci. Požár, který napáchal čtyřmilionovou škodu, vznikl bytě. Na záběrech uvidíte spoustu oblečení, které sem jeho majitel nanosil. Právě kvůli němu se oheň rychle šířil.

Většina zraněných už je z nemocnice zpátky. Dům byl dnes ale přesto opuštěný. Energetici ho totiž odpojili od elektřiny i od topení. Lidé tak zatím musejí bydlet u příbuzných. Dva byty jsou úplně zničené, dalších deset je silně zakouřených. Kdy se sem budou moci lidé vrátit, bude záležet na statikovi, který má dům prohlédnout v nejbližších dnech.

V péči lékařů ale stále zůstává družka muže, který se na chodbě zplodinami z kouře udusil. Od včerejška se však její stav o něco zlepšil.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz