Zpravodajství

V tunelu Mrázovka jelo auto po střeše

V tunelu Mrázovka jelo auto po střeše

V pražském tunelu Mrázovka automobil Nissan najel na obrubník a převrátil se na střechu. Tunel byl až do 11. hodiny uzavřen. U vjezdu se pomalu rozpouštějí kolony. Na místě zasahovala policie a hasiči.


 Jak se podařilo zjistit našim reportérům přímo na místě, k nehodě došlo kolem deváté hodiny ráno. Automobil značky Nissan najel při průjezdu tunelem na obrubník, dostal smyk a převrátil se na střechu. Po střeše projel přes celou šíři tunelu, tj. cca 7. metrů. Na místě zasahovali hasiči a policie, řidičku ještě před jejich příjezdem vyprošťovali záchranáři.

"Oznámení o nehodě přijala policie dnes ráno krátce před devátou. Deset minut od přijetí oznámení policie tunel uzavřela. Tři minuty po jedenácté se tunel opět otevřel. Na místě byla záchranka a hasiči," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Jednalo se o jednadvacetiletou ženu. Řidička měla pohmožděné nohy. Záchranáři pět minut po deváté hodině ráno přijali hlášení a během několika minut ženu vyprostili z havarovaného automobilu. V 10:56 byla žena předána na traumatologické oddělení Fakultní nemocnice Motol," doplňuje Simona Cigánková, mluvčí pražských hasičů.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz