Zpravodajství

Kat Klezla: Tip mi vyšel

Kat Klezla: Tip mi vyšel
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Obávaný porotce soutěže Česko hledá SuperStar Eduard Klezla (45) tvrdí, že jeho tip na vítěze Česko hledá SuperStar mu absolutně vyšel. "Zbyňka Drdu jsem považoval za jedničku už v předkole," přiznal a dodal, že svůj názor nechtěl zveřejnit, aby nikoho neovlivnil.

A jakou budoucnost má podle zkušeného operního zpěváka a vyhlášeného hlasového pedagoga Klezly novopečený držitel titulu? Dokáže se stát pěveckou jedničkou?
"Já si myslím, že každý, kdo má talent a chce zpívat, má před sebou velkou budoucnost. Musí ale na sobě velmi tvrdě pracovat, najít si své místo a svůj styl. Ze zkušenosti vím, že pokud někdo má předpoklady a opravdu hodně chce něco dokázat, tak si svou cestu najde. Vůbec třeba nevylučuji, že se Zbyněk Drda stane hvězdou příštích muzikálů," prohlásil.

Zda by Eduard Klezla přijal nabídku na porotcování dalšího kola SuperStar, zatím neřešil. Dnes už bývalý porotce pendluje mezi Prahou a Bratislavou, aby mohl připravovat zároveň zpěváky na slovenskou premiéru Tří mušketýrů a nový muzikál Michala Davida Angelika, uváděný v Praze.

Práce má prý tolik, že si ani koledy u stromečku neprozpěvoval. Jen si během svátků trochu odpočinul. "Rád si užívám pohodu v klidu. Líbí se mi, když voní jehličí, čtu si nějakou krásnou knížku, třeba poezii, do toho si tiše pustím vánoční hudbu, a je mi krásně na duši," svěřil se se svými svátečními pocity.

Eduard Klezla si také nepotrpí na nějaká předsevzetí do nového roku. "Nikdy si žádná nedávám. Myslím si, že bychom měli mít hluboko v sobě ukryto předsevzetí žít tak, abychom se za to nemuseli stydět, to úplně stačí," řekl.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz