Zpravodajství

Kat Klezla si s účastníky SuperStar nezazpívá

Kat Klezla si s účastníky SuperStar nezazpívá
Zdroj: TV Nova

Šestice finalistů soutěže Česko hledá SuperStar vyráží spolu s porotci Ilonou Csákovou a Ondřejem Hejmou na megaturné. Doma zůstane jen nejobávanější z kritiků mladých zpěváků, profesor Eduard Klezla (45).

Autor scénáře, publicista Radek John, sice o účasti hlasového poradce a bývalého operního zpěváka nejdříve uvažoval, ale nakonec od myšlenky zařadit jeho vystoupení v rámci koncertu upustil. „Profesor Klezla přece jen zpívá zcela jiný repertoár, a tak jsme usoudili, že by to nebylo vhodné," řekl Radek John.

Zbyněk Drda, David Spilka, Leona Černá, Bára Zemanová, Martin Ševčík a Soňa Pavelková navíc budou mít skvělou příležitost, aby si se zbylými dvěma porotci vyrovnali účty. Kromě zpívání totiž také usednou do křesel a jako kritici budou hodnotit jejich výkony. A nutno dodat, že ani tito porotci mladé adepty při soutěži nijak nešetřili. Nejvíce se na svoji příležitost těší Leona Černá.

„Na panu Hejmovi si skutečně smlsnu," prohlásila bronzová SuperStar na tiskové konferenci pomstychtivě. Ondřej Hejma ji ale hned doplnil, že si pro jistotu vezme klobouk, který chtěl v případě jejího vítězství pozřít. „Já sám ale doufám, že se Leona při své kritice bude chovat jako dáma," dodal.

Na koncertech budou také diváci pomocí esemesek určovat svého vítěze večera. A tak se může klidně stát, že konečné pořadí bude v jednotlivých městech různé. První z koncertů se uskuteční už v pátek 26. ledna na Zimním stadionu v Hradci Králové. Druhý koncert proběhne v Brně ve středu 31. ledna v hale Rondo a závěrečné vystoupení šestice finalistů ze SuperStar se bude konat v T-mobile Areně v Praze.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz