Zpravodajství

Hejma chodí pro košile do sekáče

Obávaný porotce soutěže Česko hledá SuperStar Ondřej Hejma (55) se už chystá na megaturné spolu s šesti finalisty soutěže a další porotkyní Ilonou Csákovou. Dokonce myslel i na to, jestli ho mladé publikum nevypíská. „Není to vyloučené, uvidíme,“ prohlásil populární frontman Žlutého psa, jinak také dopisovatel americké tiskové agentury.


Co však Ondřej Hejma zásadně neprožívá, je prý jeho oblečení. Jeho osobitý styl vytváří náhoda. Zvláště pak po ránu na sebe oblíbené barevné obleky a pestré košilky nahází v rychlosti tak, jak mu přijdou pod ruku. „Vůbec oblečení neřeším, ale zato mám z čeho vybírat. Na květované košile si opravdu potrpím," říká hudebník hrdě.

Doma ve skříni jich má prý desítky, ale stále ještě mu to nestačí. Garderóbu vhodnými přírůstky stále doplňuje. Několik košil dostal i od diváků soutěže Česko hledá SuperStar.

„Když mám čas, neváhám zajít i do sekáče. Tam se někdy najdou skutečné skvosty," pochlubil se populární muzikant a dodal, že právě květovanou košili s dlouhým rukávem, kterou měl na tiskové konferenci k megaturné soutěže Česko hledá Superstar, si v second handu pořídil za pětadvacet korun.

Maily od diváků raději nečetl
Nad tím, zda by šel dělat porotce i do čtvrté řady soutěže Česko hledá SuperStar, se Ondřej Hejma sice zatím nezamýšlel, ale především by prý záleželo na tom, jestli autoři nabídnou lidem opět něco nového.

"To by byla moje první otázka, pokud vůbec nějaká příští řada ještě bude. Musí totiž zase vypadat trochu jinak než ty předešlé, jak se to velmi osvědčilo letos. Pak bych se teprve rozhodl, zda se účastním. Ale nevidím žádný zásadní důvod, proč bych měl odmítnout, " řekl.

Ondřej Hejma je přesvědčen, že se třetí řada SuperStar mimořádně povedla. „Oslovovali mě i lidé na ulici, často se ptali na různé moje hlášky z televizního přenosu, a musím říci, že to pro mě byla velice poučná zpětná vazba! Měl jsem obavy i z toho, že lidé dovedou být docela oškliví, ale nakonec to dobře dopadlo. Jenom maily jsem tentokrát raději moc nečetl, ty totiž bývají dost hustý," konstatoval Ondřej Hejma.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz