Zpravodajství

Nová deska kapely Horkýže slíže

Už jsou to dva roky, co nitranská kapela Horkýže slíže potěšila své fanoušky svou poslední deskou. Po této pauzičce se na světlo světa dostává jejich novinka s názvem Ukáž mi tú svoju zoo.


Napjatě očekávaná nová deska nitranské punkrockové skupiny Horkýže slíže je už na světě - vyšla v pondělí 26. února.

Už ilustrovaný obal od Roba Vaněka napovídá, že Horkýže slíže mají nejen rádi zvířata, ale hlavně mají velký smysl pro humor. A to humor černý, sarkastický, neotřelý, ale hlavně hodně hodně zábavný. Skvěle bruslí mezi hudebními styly, umí napsat pravý nefalšovaný radiohit (Silný refrén), skvěle rapovat (R n´B Soul), rammsteinovsky zpracovat zásadní problém Fredyho Krugera a baby Jagy (Bernardín). S hostujícím Vaškem Bláhou z Divokýho Billa probrali vegetariánský jídelníček správných hippies (Já žeru kvítí), střihli si také pár klasických punkovek (Komisár Rex, Emanuel Bacigala, Líza a Wendy) a také se třeba s hercem Slovenského národního divadla Karolem Čálikem vypravili na koncert Green Day.

Těšte se celkem na patnáct skvělých písní, jež jsou doplněny o dva bonusy a všechny mají velkou šanci zlidovět.

Když nová deska, tak samozřejmě nemůže chybět ani turné. To české je naplánováno na jaro a léto. Ještě před cestou po českých a slovenských klubech a hájích vyrazí kapela na několik koncertů do zahraničí. Počátkem února se objeví v Dublinu a Londýně. Poté se přemístí do zámoří, kde odehraje nějaké koncerty v New Yorku, Chicagu a jiných městech.

EMI

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz