Zpravodajství

Vyhlášení cen ankety Anno 2006

V neděli večer se v pražském Karlínském divadle slavnostně vyhlásí cen ankety Anno za rok 2006. Už podvanácté jste hlasovali, kdo bude nejoblíběnějším mužem, ženou a pořadem televize Nova. Situaci v sále sledovala reportérka Lucie Alexová.


Už za pár minut na vlastní oči uvidíte, jak dopadl lítý boj mezi osobnostmi televize Nova a kdo si nakonec odnese tuto trofej a v podstatě se tak stane vaší superstar.

A když jsme u té superstar, kapela Pajky Pajk, která doprovázela finalisty soutěže, dnes doprovodí kromě nich i naše přední zpěváky. Vůbec poprvé v historii Anna budou totiž všichni zpívat naživo. Těšit se můžete třeba na Helenu Vondráčkovou nebo Lucii Bílou. 

A abyste se necítili Ztraceni, večerem vás bude provázet opravdu svérázná dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer.

 

V průběhu večera se s námi budete moct podívat do zákulisí naší televize, takže se určitě máte na co těšit.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz