Zpravodajství

Brno zažilo akční honičky v autech

Brno zažilo akční honičky v autech

Policisté v Brně zažili opravdu rušný týden. Od pondělí mají za sebou dvě honičky jako vystřižené z akčního filmu. Ve středu odpoledne se dokonce střílelo. V obou případech se snažili prchnout řidiči, kteří byli pod vlivem drog nebo alkoholu. Policisté pachatele po půlhodině dopadli.

Zdroj: TV Nova

Čtyři nabouraná vozidla, škody za statisíce a kriminalisté nasazující želízka. Tak skončila před třemi hodinami divoká jízda opilých mladíků ulicemi Brna.

Policisté si podezřelé dvojice všimli při rutinní projížďce Brnem. Mladíci nezastavili na červenou, a tak začala honička, jakou v Brně pamatuje málokdo. Opilý řidič se při ní hnal městem více než stokilometrovou rychlostí. Je zázrak, že přitom nikoho vážně nezranil.

Celá událost se stala jen dva dny poté, co se policistům pokusil prchnout jiný řidič. A velmi dobře věděl proč.

Honička skončila až havárií na blízkém parkovišti. Bezpečnostní kamera ukazuje, jak muž vybíhá z nabouraného auta a snaží se uprchnout vozem městské hromadné dopravy.

Řidič autobusu je okamžitě informován vysílačkou a zatčení už je otázkou několika minut. Všichni zadržení pachatelé jsou v současné době vyslýcháni. Za řízení pod vlivem návykových látek jim hrozí až dva roky vězení.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz