Zpravodajství

Šílený řidič připravil Nymburk o proud

Šílený řidič připravil Nymburk o proud

Kuriózní dopravní nehoda se odehrála v noci na dnešek v Nymburce a připravila část města o elektrický proud. Tmavý terenní vůz se ve večerních hodinách vřítil do zatáčky na nymburském náměstí.

Zdroj: TV Nova

Výsledek této zběsilé jízdy vidíte v naší reportáži. Zůstala po něm doslova spoušť. Zničené zábradlí, patníky, výloha a lampy veřejného osvětlení.

Po nehodě se ponořilo centrum Nymburka do úplné tmy. Pouliční lampy totiž při nehodě vyskratovaly elektřinu v okolí.

Policisté si v tuto chvíli ještě nejsou jistí, kdo auto vlastně řídil. Podle jedné verze žena. Podle některých svědků za volantem seděl tento - na první pohled opilý - muž.

Kdo vlastně nehodu zavinil, by během dnešního dopoledne měli policisté zjistit z nahrávky městského kamerového systému. Havárie se totiž odehrála přímo před kamerou.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz