Zpravodajství

VIDEO: střední Čechy hlásí vážné nehody

VIDEO: střední Čechy hlásí vážné nehody

Velmi rušnou noc měli kladenští záchranáři. V rozmezí jen několika desítek minut museli zasahovat hned u dvou těžkých dopravních nehod.

Zdroj: TV Nova

Příčinou první nehody, která se stala mezi Kladnem a Kačicí, byla zřejmě nepozornost. U druhé srážky mezi Louny a Prahou je podle všeho na vině divoké prase. Bilance je tragická: jeden mrtvý a čtyři zranění.

Při nehodě u obce Libušín na Kladensku po čelním nárazu dvou osobních automobilů zemřel jeden z účastníků nehody, další dva jsou těžce raněni. Přesné příčiny nehody policisté vyšetřují, oba zranění skončili v kladenské nemocnici, řekl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.

Na silnici směrem z Kladna na Kačici se vozy Volkswagen Golf a Škoda Felicia srazily poté, co z dosud nezjištěných příčin škodovka vjela do protisměru. Zemřel člověk z golfu, jeho spolucestující byla zraněna, stejně jako řidič Felicie.

Na Benešovsku vlak srazil a usmrtil cizince

Padesátiletý cizinec zemřel ve čtvrtek pod koly vlaku mezi Benešovem a Bystřicí. Vyšetřovatel nařídil pitvu. Dechová zkouška u strojedoucího neprokázala, že by byl pod vlivem alkoholu, sdělila dnes benešovská policejní mluvčí.

Nehoda se stala kolem 23:00. Muž šel podél železniční tratě od Benešova na Bystřici. Lekl se přijíždějícího osobního vlaku a skočil přímo pod jeho kola. Utrpěl zranění, kterým na místě podlehl.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz