Zpravodajství

Ovládne Tina letošní Aurely?

Ovládne Tina letošní Aurely?
Zdroj: EMI

Rok s rokem se opět sešel a u našich východních sousedů zrovna zveřejnili nominace na výroční hudební ceny Aurel 2006. Mezi nejžhavějšími želízky v anketním ohni je zpěvačka Tina, která byla nominována dokonce šestkrát.

Slovenská r'n'b senzace Tina dosáhla dalšího výrazného úspěchu. V aktuálně zveřejněných nominacích na slovenské výroční hudební ceny Aurel 2006 figuruje její jméno hned v šesti kategoriích!

Půvabná zpěvačka, jejíž popularita strmě stoupá i v Česku, je nominována v kategoriích Zpěvačka roku, Album roku (Chillin'), Skladba roku a Videoklip roku (Viem, že povieš áno), Nejlepší produkce a Nejlepší zvuk.

Tina se stala téměř přes noc na Slovensku jednou z nejlepších zpěvaček. Má talent, skvělý hlas, kořeny v hiphopu a to vše dohromady spojuje v písničkách, které si z velké části skládá sama. První singl Viem, že povieš áno byl více než dvacet týdnů nejhranější písní ve slovenských rádiích.

Slavnostní vyhlášení letošního ročníku Aurelů proběhne 18. dubna na Zimním stadionu v Martinu.

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz