Zpravodajství

Hřebejkův Medvídek si dá předpremiéru ve Varech

Hřebejkův Medvídek si dá předpremiéru ve Varech

Tým kolem režiséra Jana Hřebejka točí jeden úspěšný film za druhým. Ten, který přijde do kin nejdříve (6. září), se měl původně jmenovat Medovník, nakonec ale zůstalo u roztomilého názvu Medvídek. Proč zvíře vyhrálo nad medovou dobrotou, už odhalí sami tvůrci. Kdo se uvedení nového filmu nemůže dočkat, nechť si ohlídá předpremiérové promítání na karlovarském festivalu.

Zdroj: 2media.cz

Medvídek už je v postprodukci a režisér přiznává, že si od něj potřebuje trochu odpočinout, aby našel správný nadhled. Herci jej dosud neviděli a dle slov Anny Geislerové okolo filmu režisér mlží. 
 
Ačkoli bude film, na němž se podílela TV Nova, hotový už v půlce května, premiéru má v září. „Červen je přece jenom takový trochu pitomý měsíc a v květnu bychom to už nestihli," vysvětluje producent Trojan zařazení filmu do distribuce až po letních prázdninách. „Je to čtvrtá premiéra, kterou děláme v září. Ten měsíc se nám osvědčil, takže si počkáme a přes léto zkusíme festivaly ve Spojených státech," dodává Trojan s tím, že film uvedou už  na filmovém festivale v Karlových Varech.
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz