Zpravodajství

Sobotní počasí: 25 stupňů nebylo výjimkou

Sobotní počasí: 25 stupňů nebylo výjimkou
Zdroj: TV Nova

Na některých místech naší republiky, třeba v Plzni a Polabí dnes teploty dosahovaly úctyhodných pětadvaceti stupňů Celsia. A protože jde o teploty vskutku letní, mnozí lidé vyrazili v plavkách na koupaliště. Letní počasí si ale nenechali ujít ani milovníci pikniků či motorkáři. No však se podívejte sami.

Pražské Podolí má v sobotu za sebou opravdu rušný den. Osvěžující koupel si nenechalo ujít hned několik desítek nadšenců.

A koupalo se i na Pardubicku. Asi každý kdo dnes musel do práce v tomto krásném počasí záviděl všem lidem, kteří měli volno.

Mnoho lidí totiž zjistilo, že je právě tato sobota tím pravým dnem kdy začít s opalováním. Lékaři ale varují před spálením. Bez krémů s ochranným UV filtrem může být slunění hazardem i v dubnu.

Motorkáři měli rej

U Kunětické hory milovníci zběsilé jízdy vytáhli své mašiny.

A kdo ještě nevyjel, ten mašiny leštil. A pod sprchu museli i ostatní plechoví miláčci. Stroje v myčkách se dneska opravdu nezastavili. A makalo se i na zahrádkách. Velcí zahrádkáři okopávali, malí o sto šest zalévali.

A jako odměna se na mnoha místech chystalo masíčko všeho druhu. Grily dostali konečně příležitost opustit temné sklepy a garáže.

A velké štěstí měli také ti, kterým právě na dnešek vyšel datum svatby.

 Všichni milovníci teplého počasí si teď shodně přejí, aby teploty nad 20 stupňů hned tak neskončili.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz