Zpravodajství

Na železniční trati zabil vlak muže

Na železniční trati zabil vlak muže
Zdroj: TV Nova

Na železniční trati Kostelec nad Labem - Všetaty srazil v noci na dnešek vlak muže. „V 6:39 přijala posádka rychlé lékařské pomoci z Neratovic výzvu ke sraženému muži vlakem na železniční trati Kostelec nad Labem - Všetaty," řekla serveru nova.cz mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.

Výzvu nahlásil strojvedoucí kolemjedoucího vlaku. „Posádka měla problém zraněného na trati nalézt, nakonec bylo nalezeno tělo čtyřicetiletého muže 200 metrů za železničním přejezdem Všetaty směrem na obec Dřísy," řekla Janečková.

Muž utrpěl smrtelné poranění hlavy a páteře. Lékař na místě konstatoval smrt. Podle jeho informací muž na místě ležel přibližně šest hodin.

Policie se o tělu muže dozvěděla v 6:40 hodin. Tělo na kolejišti bylo policii nahlášeno na trati Všetaty - Lysá nad Labem na třistapadesátém sedmém kilometru. Podle informací policie se jednalo o čtyřiatřicetiletého muže z Brna. Na Mělnicku byl zaměstnán u jedné soukromé firmy.

"Byla nařízena soudní pitva a na jejím základě bude určena možná příčina smrti. V této souvislosti se šetří, zda nebyl muž pod vlivem alkoholu," řekl serveru nova.cz mluvčí mělnické policie Karel Sulek.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz