Zpravodajství

Hasiči likvidovali požár bytu zavaleného odpadem

Pražští hasiči v sobotu v 18:45 zasahovali u požáru v bytě obytného domu na Praze 7 zastavěného domovním odpadem. Hasiči v bytě nalezli a odchytli několik zvířat. Příčinou požáru byla nedbalost. Hasiči uhasili otevřený oheň, který vznikl od hořící svíčky. Na místě zasahovala také policie.

Pětačtyřicetiletou osobu předali hasiči po uhašení požáru k preventivnímu ošetření. Na místě také zajistili psa, kočku, morče a papouška. „Požár zasáhl pouze odpad, škody na místě byly minimální," řekl serveru nova.cz operační důstojník pražských hasičů.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz