Zpravodajství

Slet pražských čarodějnic opět na Ladronce

I letos se na Ladronce uskuteční největší slet čarodějnic v Praze. Poslední dubnový den zde vyroste improvizovaná čarodějnická osada, ve které budou moci návštěvníci nahlédnout pod pokličku nejrůznějším kouzelnickým praktikám a zároveň se přiučit čarodějnickým řemeslům.

Akce, která nemá věkové hranice, bude již tradičně zahrnovat plejádu doprovodných aktivit. Soutěžit se bude mimo jiné o titul Miss čarodějnice, a to i na kolečkových bruslích. O rozpálenou atmosféru se krom ohně postará i kapela Laura a její tygři, která zahraje k závěru večera.

Čarodějnice na Ladronce odstartují v pondělí 30. dubna ve tři hodiny odpoledne ve střední části parku. Můžete se těšit na opravdu pestrý program, který bude obohacen o řadu novinek.

Těšte se na den plný zábavných soutěží o zajímavé ceny. Nalíčit a upravit se bude moci na místě v čarodějnickém salonu krásy. Po čarodějnické diskotéce bude za účasti starosty Prahy 6 Tomáše Chalupy zapálena hlavní hranice, na které bude symbolicky upálena čarodějnice ze slámy. Vítán je každý, kdo přijde s kytarou a bude mít chuť si společně zahrát a zazpívat u ohně.

Milovníci netradičních sportů se budou moci vyžít při petanque či kroketu. Jedlíci si zase pochutnají na vuřtech, špízech, klobáskách i seleti, nezastupitelné místo zde bude mít i vegetariánské občerstvení. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je připravena řada zábavných soutěží. Dobrou zprávou na konec je informace o tom, že vstupné je zdarma.

MVP Agency

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz