Zpravodajství

Policisté si zapálili vlastní střelnici

Policisté si zapálili vlastní střelnici
Zdroj: TV Nova

Nebezpečí vzniku požáru podcenili chebští policisté. Při včerejších střelbách si sami zapálili střelnici v Aši. Právě nyní, v období sucha, si policisté troufli použít speciální noční střelivo, které je mnohem zápalnější než běžné náboje. O případu policie oficiálně informovala až poté, co se o něj začala zajímat naše televize.

Rutinní střelba policistů se včera před polednem vymkla kontrole. Hořet začalo u terčů. Oheň se rozšířil na dřevěné sloupy a ochranné bariéry střelnice, tvořené pneumatikami. Požár musely zlikvidovat profesionální jednotky hasičů.

Policisté po požáru přiznali, že byla chyba střílet nočními náboji.
Přestože na střelnici ještě včera hořelo, policie střelby nepřerušila. Ještě dnes to na střelnici doutnalo. Tady je po čtvrtečním zásahu hasičů ještě poškozený plot, bránící vstupu. Opravena není ani požárem poškozená bariéra.

Podle radnice ohrožuje střelnice v tomto stavu kolemjdoucí. Vede tudy turistická stezka.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Píše se na Deník.cz