Zpravodajství

Nenávidím sama sebe!

Nenávidím sama sebe!
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Dobrý den. Musím přiznat sama sobě, že mám problém a už si opravdu nevím rady. Pořád mám plnou hubu chytrých rad, co se zdravé životosprávy týče, ale sama dělám opak. Poté, co se mi narodily 2 děti, mám o 10 kilo víc, cítím se neatraktivní, ani nechci spát se svým manželem a mám dny, kdy se tajně přejídám za účelem to vyzvracet. Jsem strašně pohodlná, necvičím, jsem se sebou maximálně nespokojená, přenáším to na děti a pak někde v koutku brečím. Jak z toho ven PROSÍM? Bublina

Bublinko, chce to dolů a to hned. Nemyslím tak úplně  kila, ale komplexy. Ženská, vy nemáte ráda sama sebe. Začala bych sundávat kila v rámci terapie „Jak se mít ráda". Bod jedna - věnovat pár hodin sama sobě. Odevzdejte děti manželovi a vyšlete je třeba do ZOO, tím získáte čas. Ale pozor, ne že začnete štupovat ponožky. Čas je třeba využít promyšleně, jen samé příjemnosti. Napusťte si vanu, pusťte si příjemnou hudbu, naplácejte si na obličej masku a relaxujte. Dále doporučuji kadeřníka, kosmetiku a koupit si nějaký nový obleček, vyrazit si s kamarádkou na výlet.

Začněte dělat věci, které jste vždycky chtěla, ale odkládala je. Jděte si třeba zabruslit do parku, zaplavat, uvidíte, jak budete v pohodě a i ta nešťastná kila půjdou dolů. Ale pozor na přejídání se na žal, můžete si uhnat pěknou bulimii! A nezapomeňte - krása, nad kterou se každý pozastaví, musí vycházet z nitra. Nešťastná ženská s padesáti kily a dokonalým make-upem přece není krásná.

Vaše Kudláková

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz