Zpravodajství

Bára Zemanová rozjela vlak

Bára Zemanová rozjela vlak
Zdroj: Sony BMG

Bára Zemanová žhavé tělísko ve finálovém ohni třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar vydala v těchto dnech své debutové album. Příznačně se jmenuje Rozjetej vlak. Bára se do toho slušně opřela....

Rozjetej vlak vystartoval do rádií pilotním singlem Kde jsou. Sotva pár dnů koluje éterem a již boduje v hitparádách. Tak jako právě tahle vlaštovka, tak i celá deska je nabitá nespoutanou energií. Bára zpívá přesně tak, jak ji všichni znáte. Divoška tělem i duší.

Producentsky se na albu podíleli Honza Křížek (ex Walk-Choc-Ice) a Vojta Říha (Blue Effect), kteří jsou také autory většiny hudby a textů. Skladatelsky jednou písní přispěl také Oskar Petr.

Bára má nyní napilno. plný koncertní kalendář festivalových vystoupení včetně renomovaného Rock For People, který se uskuteční 4. - 6. 7. 2007 v Hradci Králové. Důležitý je však jiný termín a to křest CD, který proběhne v rámci koncertu na plzeňském festivalu Mezi ploty, a to 12. 5. 2007.

 

Sony BMG
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz