Zpravodajství

Fiala v Bailandu zůstává, divákům erotika nevadí

Fiala v Bailandu zůstává, divákům erotika nevadí
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

V taneční soutěži naší televize Bailando čekala v pátek večer diváky jedna zajímavost navíc. Kromě klasického duelu totiž rozhodovali ještě i o tom zda vyřadit Zdeňka Fialu. Mladík, který tančí s Janou Paulovou, totiž zatajil, že v minulosti nafotil erotické snímky. A výsledek? Diváci rozhodli, že Fiala v soutěži bude pokračovat.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Bailando, tančím pro tebe. Taneční soutěž, která má za cíl splnit nedostupný sen svým blízkým. VŠE O SOUTĚŽI BAILANDO NA: http://bailando.nova.cz/  

VIDEOARCHIV Z TŘETÍHO TANEČNÍHO VEČERA - SLEDUJTE ZDE!

S tím šel do soutěže i Zdeněk Fiala. "Tančím pro dům dětí a mládeže v Házlově pro 150 dětí, který bez peněz na provoz budou trávit čas na ulici jako kdysi já," řekl na začátku soutěže Fiala.

Za partnerku dostal Janu Paulovovu, která si svého tanečního kolegu velmi oblíbila hned ze začátku. Minulý týden spolu dokonce úspěšně prošli vyřazovacím duelem. Diváci je svými hlasy vrátili zpět do soutěže.

Zdroj: TV Nova

Radost ale může z tváří této dvojice mohla v pátek večer zmizet. Ukázalo se totiž, že Zdeněk zatajil vedení soutěže část své minulosti. Nafotil několik erotických fotek.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

"Já jsem předpokládal, že to nevyjde najevo, protože ta produkce, která to dělala, řekla, že to jde do zahraničí. Byl jsem mladý a každý mladý člověk dělá chyby protože nemá rozum," říkal finalista soutěže Zdeněk Fiala.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

"Víte asi by mě zklamalo, kdybych se dozvěděla, že někoho zabil, že někomu ublížil... ale on ublížil nejvíc sám sobě. Ať to dopadne jakkoli, bude ve mě mít přítele," řekla k věci jeho taneční partnerka Jana Paulová.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

"V dnešním pořadu Bailando dáme divákům šanci, aby sami rozhodli, jestli Zdeňka v soutěži dál chtějí," řekl v pátek Milan Kruml, mediální analytik TV Nova. "Trápí mě, že jsem ohrozil ten sen, pro který vlastně tančím doufám že diváci budou shovívaví a že mě podpoří," kaje se teď Fiala.

Televizní diváci svým hlasováním rozhodli! Zdeněk Fiala v Bailandu zůstává! Lidé ho vrátili zpátky na parket snů i přes erotiku z minulosti! Veškeré peníze z diváckého hlasování, byly použity na charitativní účely.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz