Zpravodajství

Dálnici D1 u Brna blokuje nehoda dvou kamionů

Na 190. kilometru dálnice D1 ve směru na Olomouc se dnes odpoledne kolem 14:30 hodin srazily dva kamiony. Nehoda si vyžádala jedno lehké zranění. Na místě se vysypala část nákladu jednoho z vozu, který přepravoval maso.

V důsledku nehody kamionů se vytvářejí kolony. Podle policie platilo dopravní omezení až do dnešní 18. hodiny. Doporučuje se použít k dopravě EXIT 178 Ostrovačice. Připravujeme další informace.

Kamion boural i na Hané

Na rychlostní silnici mezi Šternberkem a Opavou havaroval kamion  a převrátil se na bok. Po přečerpání nafty bude těžkou technikou postaven na kola a odtažen.

O zranění účastníků nehody nejsou žádné zprávy. Doprava bude na místě řízena kyvadlově. Policisté doporučují řidičům v tomto úseku snížení rychlosti a zvýšenou opatrnost.

V obci u Muchomůrek poblíž Jablonce nad Nisou ve směru na Železný Brod se čelně střetla dvě auta. Následky havárie jsou již odstraněny a místo je plně průjezdné.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz