Zpravodajství

V centru Brna hořely tři garáže

V centru Brna hořely tři garáže
Zdroj: TV Nova

V noci na dnešek okolo 3:30 hodin vypukl v Křížové ulici u tržnice na Mendelově náměstí v Brně požár tří garáží. Na místě zasahovaly dvě hasičské jednotky. „Jednu garáž museli hasiči rozebrat, v jedné z garáží pak nalezli bylo auto," řekl serveru nova.cz operační důstojník brněnských hasičů. Předběžná škoda je 120 tisíc korun. Příčinu požáru nyní vyšetřuje policie.

Plameny hasily celkem čtyři hasičská vozidla několik hodin

Jednalo se o požár několika přístřešků z trubek a dřeva. Příčinou bylo pravděpodobně úmyslné zapálení," řekl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid. Na místě zasahovala také kriminální policie. „V současné době je případ v šetření, nebudeme zveřejňovat zatím další informace," řekl Bohumil Malášek mluvčí městkého policejního ředitelství Brno.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz