Zpravodajství

Na Jihlavsku jeden mrtvý po nehodě kamionu

Na Jihlavsku jeden mrtvý po nehodě kamionu

Dopravní nehoda kamionu na Jihlavsku měla tragický průběh. Ve čtvrtek večer se střetlo osobní auto s kamionem. Strašlivým výsledkem havárie je jeden mrtvý a jeden těžce zraněný člověk.

Zdroj: TV Nova

Nehoda se stala na hlavním dopravním tahu z Jihlavy na Vídeň. Řidička osobního automobilu s litevskou poznávací značkou nedala přednost a polský kamion ji doslova smetl ze silnice.

Řidička je mrtvá a ta spolujezdkyně je těžce zraněná, je v nemocnici v Jihlavě, říká kriminalista z jihlavské policie.

Kamion převážel 25 tun tuhého lepidla. S jeho odklízením se začalo ihned.

V místě nehody se okamžitě začali tvořit kolony. Dopravu musela řídit policie. Zcela průjezdná byla komunikace až v pozdních nočních hodinách.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz