Zpravodajství

VIDEO: Chlapec bil spolužáky boxerem

VIDEO: Chlapec bil spolužáky boxerem
Zdroj: TV Nova

Policie v Ostravě-Porubě vyšetřuje další případ brutálního násilí mezi dětmi. Jeden ze žáků místní základní školy zbil na záchodě boxerem tři spolužáky. Jeho kamarád ho při tom natáčel na mobilní telefon. Nám se podařilo záběry dokumentující toto otřesné chování získat.

Bezhlavé řádění 14letého chlapce přerušil až příchod učitele. Pedagog si ale kupodivu ničeho zvláštního nevšiml. Proto se o šikaně dozvědělo vedení školy až od rodičů, kterým se záznam dostal do rukou.

V pátek šel syn normálně do školy s tím, že to oznámil výchovnému poradci a tentýž den volal ať pro něj přijdeme s tím, že už dostal, dostal ránu do obličeje, nechtěl odejít ze školy, než přijdeme, řekla matka jednoho z poškozených.

Podobné videozáznamy, které dokumentují násilí mezi dětmi, se bohužel v poslední době množí.

Například tady se před školou v Ústí nad Labem mlátí navzájem osm chlapců. Ten důvod natáčení je určitá forma exhibice, zájem pochlubit se v partě, že jsem něco dokázal, jak jsem silný, říká psycholog.

Poslední případ z Poruby už řeší policie. Vše se ale pravděpodobně obejde bez trestu.

Vedení školy zesílilo dozory o přestávkách a požádalo městskou policii o hlídky před budovou. Matka agresivního chlapce ředitelce slíbila, že pokud by se něco podobného opakovalo, pošle ho do diagnostického ústavu.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz