Zpravodajství

Muzikálové hvězdy to natřely policajtům

Muzikálové hvězdy to natřely policajtům
Zdroj: Korzo

Fotbalový zápas celebrit proti Městské policii Praha skončil senzačním vítězstvím protagonistů muzikálů Angeliky 4:2. Utkání bylo plné dramatických zvratů, zpěváci i policisté vydali v boji o vítězství všechny síly. A na závěr přišel nejen fotbalistům, ale i fandícím ženám včetně Petry Janů, Šárky Vaňkové nebo Radky Fišarové výrazně k chuti výživný raut v typicky českém stylu.

Podával se zabijačkový guláš, černý i světlý prejt, škvarková pomazánka a množství dalších laskomin, protože se slavilo nejen fotbalové vítězství, ale také 15. narozeniny Městské policie Praha.
Štěstí se při zápasu sice po tuhém boji přiklonilo na stranu muzikálových hvězd, ale nebyla to úplná náhoda, protože tomuto týmu výrazně pomohla posila z domácí Viktorie Žižkov. Hvězdou utkání se stal fotbalista Martin Novák, který v dresu zpěváků vstřelil tři góly. O ten čtvrtý se pak zasloužil Kamil Střihavka.

Za vedení Městské policie Praha sice nastoupil i ředitel Vladimír Kotrouš a jeho náměstek Václav Bláha, zvrátit zápas se jim nepodařilo, i když zpěváci dohrávali jen v deseti. Po žluté kartě z prvního poločasu viděl zpěvák Tomáš Beroun krátce před koncem zápasu od rozhodčího za faul druhou žlutou a byl vyloučen.
Nadšení muzikálových hvězd z vítězství přesto nebralo konce. Ali Amiri, Petr Poláček, Lešek Semelka, Petr Novotný nebo Doktor P.P. i mnozí další byli se svými výkony maximálně spokojeni.

"Konečně jsme přestali být týmem, který nikdy nevyhrál," smál se Doctor P.P, alias hvězdný právník Petr Pečený. Smích jim na okamžik setřel z tváře jen podařený vtípek, který zazněl ze středu policejního týmu, že zatímco slaví, městská policie všem hráčům nasazuje na jejich auta botičky.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz