Zpravodajství

Lenka Hornová porodila dceru!

Lenka Hornová porodila dceru!
Zdroj: Korzo

Laura Kodadová, příjmení má po svém otci Liboru Kodadovi, se narodila včera 2. července. Váží 3,38 kilogramů a měří 49 centimetrů.

Jeden den před plánovaným termínem to už Lauru zřejmě u maminky v bříšku nebavilo. „Lauře se asi víc líbilo datum 2. července. Kolem čtvrté hodiny ráno začala dávat najevo, že se jí chce na svět," směje se dnes šťastná maminka.

Otec, který byl u porodu, se chystá holčičku řádně oslavit. „Je z Laury i porodu u vytržení," nadšeně vypráví novopečená maminka Lenka Hornová. My jsme s Lenkou Hornovou natáčeli krátce před porodem. Rozhovor uvidíte v rubrice Káva s... už brzy na našich stránkách.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz