Zpravodajství

Na pytel s ostatky těla děti osobně upozornily policii

Na pytel s ostatky těla děti osobně upozornily policii
Zdroj: TV Nova

Kolem nálezu ostatků mladé ženy v Ústí nad Labem bylo v pondělí opět rušno. Hlavu mladé ženy zabalenou v igelitu našly o víkendu v křoví dvě dívky. Děti přitom tvrdí, že divný nález oznámily městské policii už počátkem července. Severočeské policii se stále nedaří zjistit jméno mladé ženy, jejíž ostatky našly v sobotu večer v Ústí nad Labem dvě děti.

V pondělí se objevovaly různé spekulace. Podle první verze měl kamarád těch dvou dívek volat ze svého mobilu městskou policii už 2. července. Policie ale žádný takový telefonát na lince 156 nenašla a nakonec to popřel i zmíněný chlapec.

Upřesnil, že policisty na igelit ve křoví upozorňovaly děti osobně, oslovili je v parku. Hlídka pak měla místo ohledat a odejít. Jestli je to pravda teď zkoumá vedení městské policie, zjišťuje podle GPS, jestli tam v tu dobu nějaká hlídka vůbec byla.

Našla se pouze hlava a ruka

Kriminální policii zatím chybí jakékoliv informace o totožnosti mrtvé ženy, vznikl dokonce i speciální vyšetřovací tým.

Policie hledá ostatky i na jiných místech, třeba na skládkách, další ale zatím nenašla.

Náš zdroj nám dnes potvrdil, že kromě hlavy byla v pytli také část lidské ruky. Policista Jiří Krupička potrdil, že nalezena byla pouze zatím hlava a ruka.

Policie hledá svědky - kdo viděl kolem 20. června cokoliv podivného, třeba člověka s velkými taškami - volejte na linku 158

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz