Zpravodajství

Na chlapce spadla branka

Na chlapce spadla branka
Zdroj: TV Nova

Velmi nešťastně skončil v úterý v podvečer trénink fotbalové přípravky v Domaníně na Hodonínsku. Na šestiletého fotbalistu tam spadla branka. Chlapec byl vážně zraněn. Policie se tímto případem začala zabývat až po našem oznámení.

Hřiště v Damaníně, teď je tu už klid, v úterý v podvečer tady ale bylo pořádně rušno. Na trávníku zrovna trénovala přípravka. Nejmladší kluci nacvičovali herní situace a driblovali s míčem.V osudný okamžik se malý chlapec pravděpodobně houpal na břevně branky.

Všichni pak už jen viděli, jak leží na zemi a padá na něj těžká železná branka. Neštěstí se už nedalo zabránit.

Chlapec měl poraněnou hlavu

Do brněnské nemocnice ho přepravil vrtulník. Tady se z bezvědomí probral. Podle našich informací přípravku trénoval otec zraněného chlapce. Jestli bude někdo vyšetřován, zatím není jasné. Hodonínská policie se totiž případem začala zabývat až ve středu dopoledne, kdy jsme jí ho oznámili.

Dva podobné případy, ovšem s mnohem tragičtějším koncem, se staly loni na Blanensku a
Plzeňsku. Policie pokaždé vyšetřovala trenéry, kteří mají za hráče během tréninku zodpovědnost.

Malý fotbalista si teď místo užívání prázdnin poleží ještě několik dní v nemocnici.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vládě důvěřuje třetina Čechů. S politickou situací je spokojená jen pětina

Vládě Petra Fialy (ODS) důvěřuje podle průzkumu agentury CVVM 35 procent Čechů. O moc lépe na tom není ani prezident Miloš Zeman se 38 procenty. Nejvíce lidé důvěřují starostům a obecním zastupitelstvům.

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz