Zpravodajství

Nejočekávanější deska letošního léta? Od Kornů

Nejočekávanější deska letošního léta? Od Kornů
Zdroj: EMI

Nejočekávanější deska letošního léta je venku. Zakladatelé nu-metalu Korn rostou, zrají a také změnili label. Po velmi povedeném koncertě v Praze přichází Korn se svou osmou studiovou a bezejmennou deskou. Na českých pultech je k dostání od pondělí.

Na desce otitulované Untitled je třináct originálních tracků a Korn na ní nešetří novinkami. Nejenže vyměnili vydavatele, ale změna nastala i na postu bubeníka. Začala s nimi hrát doslova legenda mezi bubeníky - Terry Bozzio, který hrál s Frankem Zappou. Nejenom basák Fieldy si změnu moc pochvaluje. Právě ten se však v jednom z rozhovorů nechal slyšet: „Když přišel a poprvé jsme ho viděli ve studiu hrát, úplně nás to sfouklo. Byli jsme unešeni. Vidět ho při práci za tou jeho obří soustavou... No prostě bez přehánění, spadly nám čelisti a hlavou se nám honilo, že to snad ani není možný. Napasovat naši muziku na ten jeho bláznivý styl, to byla obrovská výzva."

Změnilo to dynamiku a náladu muziky i celé kapely, což se hned projevilo na novém albu. Už první singl Evolution naznačil, jak bude nová deska Korn vypadat. Korn dospěli stejně jako jejich fanoušci. Nová deska to jenom potvrzuje...

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz