Zpravodajství

Požár zachvátil halu s nábytkem

Požár zachvátil halu s nábytkem
Zdroj: TV Nova

Okolo padesáti hasičů likvidovalo požár v Novém Strašecí,kde z hořících palet, které byly uskladněné v areálu, přeskočily plameny na halu s nábytkem. Škoda je zatím odhadována na pět milionů korun.

Hořet začalo podle všeho okolo půl druhé odpoledne. Chvíli předtím na stejném místě byli dva brigádníci, kteří na palety vypalovali identifikační znaky. Oni ale tvrdí, že s požárem nemají nic společného.

Kromě dvou mladíků, jejich předáka a vrátného, ale v areálu nikdo jiný nebyl.

Na paletách vznikla škoda jen pár tisíc korun, plameny z nich ale přeskočily na sousední halu, kde byl připravený nábytek na expedici.
Hasiči měli požár pod kontrolou během dvaceti minut od nahlášení. Nikdo nebyl zraněn. Budova je ale na odpis.

To, jestli brigádníci při práci něco zanedbali a tím způsobili požár, zatím nikdo nepotvrdil. Podle vyšetřovatelů vše nasvědčuje tomu, že s paletami dva mladíci pracovali načerno, a tudíž nebyli od svého šéfa řádně proškoleni.

Přesnou příčinu požáru by měli říct experti.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz